Луценко Валерій Юрійович

Адвокат Київ | Юрист Київ

Телефон

+38 (067) 750 61 35

Адреса

Україна, Київ, Симиренко 14/9 | Південна Борщагівка | Святошинський район

E-mail

uk-kiev@ukr.net

Відповіді на розповсюджені питання

Якщо ви шукаєте адвоката або юриста для отримання грамотої та достовірної консультації, ви звернулися за адресою! Ціна юридичних консультацій розумна і цілком доступна.

Офіс адвоката знаходиться на Борщагівці в Києві, у нас доступні особисті консультації в офісі і онлайн-консультації адвоката (консультація адвоката по телефону або консультація VIBER).

У адвоката ви можете отримати допомогу в потрібному для вас форматі: консультація, повний юридичний супровід, або вирішення питання адвокатом без вашої участі. Ви легко можете уточнити вартість необхідної вам юридичної послуги зателефонувавши адвокату по телефону або через VIBER.

Наш офіс адвоката на Борщагівці в місті Києві працює по запису. Цілком можливо домовиться з адвокатом про зустріч в робочий час, в обідню пору, увечері після роботи або у вихідний. Краще записатися на зручний час заздалегідь, але також можливий запис на юридичну консультацію сьогодні-на-сьогодні.

Юридичний офіс адвоката знаходиться на Борщагівці в Святошинському районі міста Києва. Адвокат готовий захистити ваші права і інтереси у ВСІХ судах міста Києва, незалежно від району.

Хороша ціна послуг адвоката в Святошинському районі Києва на Борщагівці. Вартість консультацій і ціни на юридичний захист та підготовку позову, заяви або інших документів, залежать від складності питання. Уточнити ціну на юридичні послуги адвоката в ви можете по телефону.

У адвоката великий досвід юридичної допомоги та представництва в Києві інтересів спадкоємців, які знаходяться не в Україні. Можливо оформлення спадщини в ваших інтересах без вашої присутності. В результаті спадкоємець отримує повністю оформлені на її ім'я документи на спадщину в Києві.

Офіс адвоката знаходиться в Києві на Борщагівці, за адресою: Київ, Симиренко 14/9. Адвокат завжди готовий надати юридичну допомогу в офісі, по телефону або через VIBER.

Mobirise website software - Check it