Луценко Валерій Юрійович

Адвокат Київ | Юрист

Телефон

+38 (067) 750 61 35

Адреса

Україна, Київ, Симиренка 14/9 | Адвокат Луценко В.Ю.

Питання-Відповіді

Якщо ви шукаєте адвоката або юриста для отримання грамоти та достовірної консультації, ви звернулися за адресою! Ціна юридичних консультацій розумна та цілком доступна.

Офіс адвоката знаходиться на Борщагівці, у нас доступні особисті консультації в офісі та онлайн-консультації адвоката (консультація адвоката по телефону або консультація VIBER).

В адвоката ви можете отримати допомогу у відповідному для вас форматі: консультація, повний юридичний супровід або вирішення питання адвокатом без вашої участі. Ви можете легко уточнити вартість необхідної вам юридичної послуги зателефонувавши адвокату за телефоном або через VIBER.

Наш офіс адвоката на Борщагівці у місті Києві працює за записом. Цілком можливо домовиться з адвокатом про зустріч у робочий час, в обід, увечері після роботи або у вихідний. Краще записатися на зручний час заздалегідь, але можливий запис на юридичну консультацію сьогодні-на-сьогодні.

Юридичний офіс адвоката знаходиться на Борщагівці у Святошинському районі міста Києва. Адвокат готовий захистити ваші права та інтереси у ВСІХ судах міста Києва, незалежно від району.

Хороша ціна послуг адвоката у Святошинському районі Києва на Борщагівці. Вартість консультацій та ціни на юридичний захист та підготовку позову, заяви чи інших документів залежать від складності питання. Уточнити ціну на юридичні послуги адвоката у ви можете за телефоном.

Адвокат має великий досвід юридичної допомоги та представництва у Києві інтересів спадкоємців, які перебувають не в Україні. Можливе оформлення спадщини у ваших інтересах без вашої присутності. У результаті спадкоємець отримує повністю оформлені на його ім'я документи на спадщину у Києві.

Офіс адвоката знаходиться у Києві на Борщагівці, за адресою: Київ, Симиренка, 14/9. Адвокат завжди готовий надати юридичну допомогу в офісі, по телефону або через VIBER.

Адвокат Луценко В.Ю.

This page was made with Mobirise