Адвокат Борщагівка
КИЇВ


Захист ваших прав та інтересів, юридичні консультації адвоката в офісі, по телефону або VIBER, підготовка документів, заяв і позовів, грамотне ведення справи в суді, представництво інтересів в усіх органах і організаціях! Адекватні ціни!

Вирішуємо складні проблеми!

Офіс адвоката Луценка Валерія Юрійовича працює в Києві з 1994 року. Працюємо уважно і надійно, підходимо до кожної справи з розумом. Допомагаємо вирішити проблему клієнта - законно, швидко, точно!

Адвокат Київ Борщагівка, Юрист Борщагівка, Юридична консультація на Борщагівці

Гарантуємо порядність!

Наш головний принцип - порядність і відповідальне ставлення до кожної справи. Якщо ви наш клієнт - можете бути на 100% впевнені в тому, що вибрали сильного та досвідченого адвоката для захисту ваших прав та інтересів!

Чесна допомога від "А до Я"!

Готові взяти на себе всі ваші юридичні проблеми і складності. Маємо величезний досвід законного вирішення правових проблем в Києві!

Грамотно і надійно!

Гарантуємо грамотний правовий захист і професійні юридичні консультації з усіх напрямків справ: Розірвання шлюбу, Аліменти, Розділ майна, Батьківські права; Спадщина; Оформлення спадщини "під ключ", Спадкові спори; Нерухомість; Оскарження незаконних документів; Супровід купівлі-продажу; Дарування нерухомості; Адвокат по ДТП; Адвокат по адміністративних справах; Адвокат у кримінальних справах ...

Допоможемо Вам!

Де б ви не знаходилися, в Києві, в іншому місті України або за кордоном, ви можете бути впевнені - ми завжди готові вирішити всі ваші юридичні проблеми, оформити необхідні документи, захистити ваші інтереси в будь-якому районі міста Києва.

Офіс адвоката більше 20 років відкритий і працює в місті Києві на Південній Борщагівці, за адресою: Симиренко 14/9. Адвокат завжди готовий допомогти і предостваіть вам консультації та юридичну допомогу в нашому офісі, по телефону або через VIBER.

Design a free web page with Mobirise