100% Надійний
Адвокат в Києві!


Захист ваших прав та інтересів, юридичні консультації адвоката в офісі, по телефону або VIBER, підготовка документів, заяв і позовів, грамотне ведення справи в суді, представництво інтересів в усіх органах і організаціях! Адекватні ціни!

Вирішуємо складні проблеми!

Офіс адвоката працює в місті Києві з 1994 року. Працюємо уважно і надійно, підходимо до кожної справи з розумом. Допомагаємо вирішити проблему клієнта - законно, швидко, точно.

Адвокат Киев Борщаговка, Юрист Борщаговка, Юридическая консультация на Борщаговке

Гарантируем порядочность!

Наш главный принцип - порядочность и ответственное отношение к делу. Если вы наш клиент - можете быть на 100% уверены в том, что выбрали правильного адвоката для защиты ваших прав и интересов.

Гарантуємо порядність!

Беремо на себе ваші юридичні складності. Маємо величезний досвід законного вирішення правових проблем в Києві.

Грамотно і надійно!

Гарантуємо грамотний правовий захист і професійні юридичні консультації з усіх напрямків справ: Розірвання шлюбу, Аліменти, Розділ майна, Батьківські права; Спадщина; Оформлення спадщини "під ключ", Спадкові спори; Нерухомість; Оскарження незаконних документів; Супровід купівлі-продажу; Супровід дарування нерухомості; Адвокат по ДТП; Адвокат по адміністративних справах; Адвокат у кримінальних справах ...

Допоможемо Вам!

Де б ви не знаходилися, в Києві, в іншому місті України або за кордоном, ви можете бути впевнені - ми завжди готові вирішити всі ваші юридичні проблеми, оформити необхідні документи, захистити ваші інтереси в будь-якому районі міста Києва.

Офіс адвоката більше 20 років відкрито і працює в місті Києві на Борщагівці, за адресою: Симиренко 14/9. Адвокат завжди готовий допомогти і надатиь вам консультації та юридичну допомогу в нашому офісі, по телефону або через VIBER.

Web page was designed with Mobirise