Оформити Спадщину Київ

Юридична Допомога Досвідченого Адвоката

Обираємо Надійного Нотріуса

Оформити спадщину в Києві можливо в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса. Давайте розглянемо основні відмінності і особливості оформлення в цих двох варіантах.

Державна нотаріальна контора

Мінусом, і причому досить значним, є черги, які іноді здатні вразити навіть людину з досвідом... І зрозузімло, що черги можуть перетворити оформлення будь-якого документа в серьозну проблему для спадкоємця, викликати нервування, нескінченні суперечки в чергах і багаторазові "ходіння по муках" з мінімальним корисним результатом ...

І хоча оформлення в дераж.конторі дешевше ніж у приватного нотаріуса, іноді все ж краще ретельно зважити чи варті витрати часу такої економії? Це дуже це правильне питання, яке варто поставити собі в самому початку оформлення ...

Висновок: якщо у вас дуже великий запас вільного часу і моральних сил, то цілком можна задуматися про такий варіант оформлення ... Якщо ж ви зайнята людина, яка цінує кожен свій день і годину, то зверніть увагу на такий варіант.

Приватний нотаріус по спадщині

Оформлення спадщини у приватного нотаріуса давно не рідкість, дуже багато спадкоємців звертаються з усіх питань саме до приватного нотаріуса, давайте ж розберемося чому так відбувається.

Великим плюсом приватних нотаріусів є те, що їх досить багато. Для порівняння, в Києві близько двох десятків державних нотаріальних контор і більше тисячі приватних нотаріусів! В останній час, приватного нотаріуса можна знайти практично в кожному кварталі. А в багатьох будинках центральних районів Києва навіть є не один, а кілька приватних нотаріусів.

Можливість вибору - відмінний грунт для зростання якості послуг.

І дійсно, оформлення спадщини у надійного і досвідченого приватного нотаріуса комфортно, зручно, швидко, за гарною і цілком адекватною ціною.

Головне для спадкоємця обрати правильного нотаріуса! Досвідчений і надійний приватний нотаріус з хорошими цінами - це просто ідеальний варіант!

Строки Прийняття Спадщини

Термін прийняття або відмови від спадщини

Законом встановлено загальний строк для прийняття спадщини до 6 міс. Чому це важливо пам`ятати?

Якщо спадкоємець не прийме спадщину в термін, то може втратити право на спадщину і право на прийняття спадщини перейде до спадкоємців наступних черг, а як відомо таких черг п'ять, тому можна не сумніватися, що завжди знайдуться далекі або близькі родичі, що не проти оформити спадщину на себе в разі якщо спадкоємець першої черги припустився помилки ...

Слід пам'ятати, що такий же 6-міс термін встановлений і для відмови від спадщини. А серйозна проблема може виникнути не тільки якщо не прийняти спадщину, але навіть якщо вчасно не відмовитися від спадщини. Несподівано, правда?

Ситуацій, коли це може мати значення дуже багато!

Своєчасно звертайтеся до досвідченого адвоката

Start your own website - Check this