Юридичні консультації

Грамотні юридичні консультації з питань сімейного права, питань нерухомості, спадщину; ДТП; кримінальних та адміністративних справах. Досвідчений і надійний адвокат!

Наш офіс відкритий і працює в Києві з 1994 року! Багаторічний досвід! Тисячі успішних справ!

Консультація телефоном

Консультации адвоката по телефону. Консультация юриста по телефону. Все направления права. Звоните 9:00-21:00 (Киев)

Консультація адвоката через VIBER

Консультации адвоката по VIBER. Голосовые звонки принимаются 9:00-21:00 по Киевскому времени.

Консультація в офісі

Доступны консультации адвоката в Киевском офисе! Запишитесь на удобное время по телефону. Возможен прием в будние дни и в выходные.


Консультація Адвоката

юридична консультація

Незалежно від того в якому місті чи навіть країні ви перебуваєте, по телефону або через месенджер ви можете отримати консультацію досвідченого адвоката в Україні / досвідчений юрист в питаннях права України! Працюємо з 1994! Прийнятні ціни!

Адвокат Києва Луценко Валерій Юрійович надає консультації по телефону, юридичні консультації через VIBER, консультації адвоката в офісі (КИЇВ). Телефонуйте для отримання консультації адвоката або для запису на особисту консультацію в київському юридичному офісі.

Юридична консультація - офіс адвоката на Симиренка працює з 1994 року. У місті Києві адвокат знаходиться за адресою: Симиренко 14/9, адвокат (Святошинський район міста Києва)

Адвокат на Борщагівці знаходиться в зручному місці - перетин вулиць Симиренка / Григоровича-Барського! Юрист у спадок, сімейних справах, квартирних питань, адвокат по ДТП, кримінальних справах ...

юридичні консультації Київ Борщагівка

Юридичні консультації Київ

 Юридична консультація по телефону, консультація юриста по телефону, консультація адвоката Київ

Консультація адвоката Київ

Create a free site with Mobirise